Sme rodinná firma s históriou od roku 2008. Poskytujeme komplexnú starostlivosť o zeleň, od údržby rodinných záhrad až po odborné arboristické práce na stromoch.

Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti záhradníctva z domova i zahraničia. Niekoľko sezón sme pôsobili v prestížnej O’keefe Landscapes vo Veľkej Británii, v Nemecku sme sa starali o stromy v náročných zimných podmienkach, pôsobili sme aj v Čechách a Rakúsku. V súčasnosti aplikujeme profesionálny model starostlivosti o mimolesnú zeleň doma na Slovensku.

Dodržiavame profesijné štandardy, správne metodické postupy a bezpečnosť pri práci, taktiež vlastníme všetky potrebné osvedčenia. Popri práci sa venujeme vzdelávaniu seba aj svojho okolia v obore. K drevinám pristupujeme ako k živým organizmom, hľadíme o krok vpred, aby bola Vaša zeleň nielen zdravá, ale aj dlhodobo udržateľná.

Habitus v praxi vystihuje celkový vzhľad a charakteristiku danej rastliny v jej konkrétnom prostredí. Naším cieľom je rešpektovať a rozvíjať prirodzený habitus každej rastliny.